SURETwspiera - świąteczna pomoc

SURETwspiera - świąteczna pomoc

Rok 2021 zaczynamy od radosnej informacji! Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że kolejne paczki przygotowane przez naszą firmę dotarły już do fundacji Happy Child w Zaporożu, na Ukrainie. Jest to fundacja, dla której zorganizowaliśmy już trzecią akcję pomocy.

W czasie pierwszej zbieraliśmy odzież używaną dla dzieci i rodzin będących podopiecznymi fundacji. Następnie we wrześniu przygotowaliśmy wyprawki szkolne dla dzieci, a w grudniu zgodnie z decyzją prezesa zarządu Sebastiana Gawrona, przygotowaliśmy dla podopiecznych fundacji drobne upominki i słodycze.

Właśnie dostaliśmy informację, że paczki bezpiecznie dotarły, a słodycze już trafiły do dzieci i potrzebujących rodzin. Bardzo nas to cieszy! Zwłaszcza jak widzimy uśmiechnięte buzie małych podopiecznych fundacji – wtedy wiemy, że było warto. I jednocześnie, że to na pewno nie jest ostatnia akcja #SURETwspiera.

 Happy Child Foundation to fundacja charytatywna mająca siedzibę w Zaporożu (Ukraina). Zajmuje się pomocą osieroconym dzieciom, dzieciom walczącym z nowotworami oraz nieuleczalnymi, przewlekłymi chorobami, a także rodzinom z niskimi dochodami.

Kontakt