COVID-19 to nie blokada relokacji

COVID-19 to nie blokada relokacji

SURET nie zwalnia tempa. Nieustannie realizujemy projekty, przygotowujemy nowe. Dla zapewnienia bezpieczeństwa swoim klientom i ochrony ich stref produkcji, nasze zespoły są przeszkolone, wyposażone w środki ochrony i stosują rygorystyczne procedury asekuracji. W praktyce to:

  • liczby osób w zespołach ograniczone do minimum, by redukować ryzyko, a jednocześnie zapewnić wykonalność powierzonego zadania,
  • wszyscy pracownicy są przeszkoleni w zakresie ochrony przed zakażeniem i stosowania technik odkażania ubrań, sprzętu i powierzchni,
  • zespoły relokacyjne na terenie klienta poruszają się wyłącznie w wydzielonych strefach, bez kontaktu z obszarami nie objętymi zadaniem.


Taki zestaw środków, reżim ich stosowania, nadzór i kooperacja z operatorem terenu relokacji minimalizują ryzyka transmisji wirusa i zarażenia załogi klienta prawie do zera. Wtedy produkcja, inwestycje, przebudowy parku w Twojej firmie nie muszą czekać. Czas sprzyja wygaszaniu pandemii, ale rynek nie może czekać. Skorzystaj z bezpieczeństwa, jakie zapewnia SURET.


SURET nie przenosi zagrożenia, przenosi maszyny.

2022 (1)
Styczeń (1)
2021 (14)
2020 (14)
2019 (5)
2018 (2)
2017 (1)
Kontakt