SURETwspiera Happy Child Foundation

SURETwspiera Happy Child Foundation

#SURETwspiera

Jesienią 2020 roku cały świat ciągle zmaga się z kolejną falą pandemii koronawirusa. Ta sytuacja jest ciężka dla każdego z nas. Jednak my dziś mamy powód do radości. Wiosną rozpoczęliśmy akcję #SURETwspiera i zdecydowaliśmy się pomóc jednej z ukraińskich fundacji.

Mimo trudności związanych z pandemią i ograniczeniem podróży, udało nam się dostarczyć 30 paczek wypełnionych odzieżą oraz przyborami szkolnymi do Happy Child Foundation w Zaporożu. Właśnie otrzymaliśmy informację od przedstawiciela fundacji, że przesłane przez nas rzeczy trafiły do rodzin zastępczych, dzieci z oddziału hematologii oraz do dzieci z oddziału gruźlicy i chorób płuc.

Wszystkie te rzeczy zostały ofiarowane przez naszych pracowników oraz firmę SURET. Jesteśmy dumni z tego, że nasi pracownicy, pomimo swoich kłopotów i codziennych spraw, tak hojnie podzielili się z potrzebującymi. Uśmiechy dzieci mówią same za siebie. Dlatego jesteśmy pewni, że nie jest nasza ostatnia akcja #SURETwspiera i wkrótce pomożemy następnym potrzebującym.

Kontakt