SURET to specjalista w branży, z którym szybko i sprawnie zrealizujesz relokację maszyn przemysłowych z i do dowolnego miejsca w kraju, Europie i na świecie. Od lat z sukcesami realizujemy zlecenia na specjalistyczny transport maszyn, w ramach których:

  • opracowujemy projekt demontażu maszyn,
  • wykonujemy wszystkie niezbędne prace demontażowe,
  • zabezpieczamy poszczególne części maszyn przed transportem,
  • realizujemy prace związane z załadunkiem maszyn,
  • zapewniamy najoptymalniejszą formę transportu ładunku do wskazanego miejsca,
  • wykonujemy prace związane z rozładunkiem maszyn na miejscu docelowym,
  • instalujemy urządzenia w nowej lokalizacji.

Zakres relokacji maszyn przemysłowych każdorazowo dostosowujemy do rzeczywistych potrzeb oraz oczekiwań Klienta.

Przenoszenie maszyn to przedsięwzięcie wymagające wiedzy, doświadczenia oraz odpowiedniego zaplecza technicznego. Wszystko to znajdziesz w ofercie SURET!

Relokacja maszyn przemysłowych to przedsięwzięcie wymagające zespołu doświadczonych ludzi, którzy zapewnią prawidłowy przebieg operacji na każdym jej etapie. Grupa SURET to specjaliści, dzięki którym możemy zapewnić profesjonalną obsługę nawet najbardziej złożonego projektu relokacyjnego. Nasz zespół działa tak, aby poszczególne etapy prac związanych z przenoszeniem danej maszyny lub maszyn były realizowane na czas, z uwzględnieniem zapewnienia odpowiednich środków bezpieczeństwa oraz niezbędnej obsługi technicznej. To pozwala nam ograniczyć do minimum opóźnienia relokacji związane z przedłużaniem się prac na poszczególnych etapach – demontażu, pakowania specjalistycznego, załadunku, transportu i rozładunku – a także dodatkowe koszty wynikające z ewentualnych uszkodzeń części maszyn podczas transportu.


WykrzyknikRelokacja maszyn przemysłowych to złożone przedsięwzięcie, którego ostateczny koszt jest uzależniony od doboru najoptymalniejszych rozwiązań w zakresie poszczególnych etapów działania, takich jak wybór środka transportu i transport maszyn. W SURET optymalizujemy koszty poprzez wybór najkorzystniejszych rozwiązań!

Kontakt